Włodek Ogrody
ul. Szarych Szeregów 16
84-242 Sychowo
woj. pomorskie

 
systemy nawadaniania ogrodów

NAWADNIANIE OGRODÓW

Piękny ogród wymaga systematycznego podlewania, aby zachował swój pierwotny wygląd. Podlewanie ogrodu w sposób tradycyjny jest czasochłonne, kłopotliwe i zajmujące. System automatycznego nawadniania ogrodu nie tylko wyręcza właściciela od dodatkowych czynności, ale przede wszystkim dokładnie nawadnia ogród precyzyjnie dawkując wodę. Odpowiednio zaprojektowany i rozprowadzony system automatycznego nawadniania sprawi, że każdy zakątek ogrodu będzie odpowiednio nawodniony. Takie rozwiązanie przyczyni się do prawidłowego wzrostu roślin i zadba o ich dobrostan. Automatyczne nawodnienie ogrodu pozwoli zachować ogród w należytej formie zapewniając odpowiedni rozwój zasadzonych w nim roślin.

projektowanie, montaż, serwis

SYSTEMY NAWADNIANIA

Projekt systemu nawadniania

System nawadniania ogrodu wymaga opracowania projektu, uwzględniającego wszystkie miesjca wymagające nawodnienia. Należy uwzględnić zapotrzebowanie roślin na wodę i dobrać odpowiednie zraszacze. W miejscach mniej wymagających można zastosować linie kropelkujące dostarczające wodę prosto pod rośliny lub bezpośrednio do ich korzeni.

Dobór podzespołów

Sercem systemu automatycznego nawadniania ogrodu jest sterownik, który pozwala w odpowiedni sposób zaprogramować i zautomatyzować proces podlewania. Mnogość praktycznych i przydatnych funkcji, łatwa konfiguracja i dostęp praktycznie z każdego miejsca na świecie to kolejne atuty tego rozwiązania.

Montaż systemu nawadniania

Bezawaryjne i skuteczne działanie systemu nawadniania wymaga fachowego montażu poszczególnych podzespołów oraz zaprogramowania sterownika z uwzględnieniem zapotrzebowania ogrodu na wodę. Krzystając z naszych usług możesz być pewien niezakółconej pracy i zachowania walorów estetycznych nasadzonych w ogrodzie roślin.

Call Now Button